http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/11/DĘBICA.png
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2024/06/wystawa4debica-1.jpg

KURSY WAKACYJNE

Poznaj różne techniki rysunku, malarstwa, rzeźby i grafiki. Zapisz się na wybrana przez siebie termin zajęć plastycznych. Istnieje możliwość zapisania się na więcej niż 1 tydzień z gwarancją, że tematy ćwiczeń będą się powtarzać.
Warsztaty skierowane są dla DZIECI i MŁODZIEŻY
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2022/01/draw_paint-1-640x654.png
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2022/01/Bez-tytulu-195-x-170-px-1.png

Dołącz do naszych grupZapisy otwarte przez cały rok !

Ponad 5 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć plastycznych.

Dołącz do naszych grupZapisy otwarte przez cały rok !

Ponad 5 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć plastycznych.

ZAPISY NA KURS RYSUNKU I MALARSTWA w DĘBICY 2024

Zapisując dwie osoby zyskasz po -5 % rabatu.

KURSY RYSUNKU I MALARSTWA w Dębicy 2024

Nabór uczestników Kursu trwa przez CAŁY ROK, można dołączyć w każdej chwili ! Zapraszamy wszystkie osoby interesujące się sztuką, rysunkiem czy malarstwem na  Kursy organizowane w naszej pracowni. Jak co roku zajęcia organizowane są w pięciu grupach wiekowych: Dzieci I (8-10 lat), Dzieci II (10-13 lat), Młodzież I (13-15 lat), Młodzież II i Dorośli (15- 99 lat) oraz Grupa Zaawansowana Młodzież i Dorośli  Kurs Przygotowujący do szkół i uczelni artystycznych.

Sprawdź jak wyglądają nasze zajęcia i zapisz się na darmową lekcje!

DARMOWA
PIERWSZA LEKCJA

Zapisz się na DARMOWĄ LEKCJĘ Rysunku i Malarstwa! Sprawdź, jak inspirujące mogą być zajęcia w naszej pracowni artystycznej. Bez zobowiązań, bezpłatna lekcja to pierwszy krok do odkrycia twojego talentu oraz doskonalenia umiejętności pod okiem profesjonalnego artysty.
Zapisz się już dziś, wybierz dogodny termin i sprawdź czy nasz kurs to to, czego szukasz!
Kurs rysunku dla Dzieci w Rzeszowie
KURS RYSUNKU I MALARSTWA

DLA DZIECI

Jeżeli twoje dziecko interesuje się rysunkiem, malarstwem i lubi działać kreatywnie, to czas aby tą pasję rozwijać. Prowadzimy zajęcia już od 8 roku życia. Zajęcia dla dzieci podzielone są na dwie grupy wiekowe Dzieci I i Dzieci II.
Zobacz
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/08/mlodziezkwadrat-640x640.jpg
KURS RYSUNKU I MALARSTWA

DLA MŁODZIEŻY

Jeżeli posiadasz pasję tworzenia, lubisz rysować, malować– to ten kurs przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. którą posiadasz należy ciągle rozwijać i dużo nad nią pracować. Twórz, działaj kreatywnie i bądź artystą
Zobacz
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/11/dorosli-kwadrat.jpg
KURS RYSUNKU I MALARSTWA

DLA DOROSŁYCH

W naszym STUDIO zajęcia dla osób dorosłych nie przewidują limitu wiekowego:) Jeżeli twój wiek to 18+ , lubisz działać kreatywnie, zawsze chciałeś/ aś nauczyć się rysować ale nie wiesz od czego zacząć- to ten Kurs jest właśnie dla Ciebie !
Zobacz
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/08/dorosli-kwadrat-640x640.jpg
KURS DLA ZAAWANSOWANYCH

DO SZKÓŁ ART.

Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych, którzy swobodnie posługują się takimi zagadnieniami rysunkowymi jak: kompozycja, perspektywa, proporcje ciała człowieka.
Zobacz
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/12/Vouvher-podarunkowy.jpg

podaruj bliskim trochę sztukiVOUCHER PODARUNKOWY

Na KURS RYSUNKU w wymiarze 3 lub 6 godzin to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby z okazji świąt, urodzin czy imprez okolicznościowych.

Kurs Rysunku i Malarstwa

Prowadzimy zajęcia w niewielkich 12 osobowych grupach, dzięki czemu nasi kursanci mają zapewniony odpowiedni komfort i ilość miejsca potrzebnego do pracy przy sztaludze. Kursanci mają okazję poznać różne techniki rysunku i malarstwa oraz samemu przekonać się jakie możliwości daje ołówek, węgiel, pastel, tusz a także akwarela, farby olejne, czy akrylowe. Tematem dominującym jest martwa natura, studium postaci, anatomia człowieka i szkieletu, pejzaż czy kolaż oraz kreatywne zajęcia dla najmłodszych.
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/03/step111.png

Nasze Kursy

Kursy skierowane są w równym stopniu dla osób zaczynających przygodę ze sztuką i dla chcących poszerzyć swoje umiejętności twórcze. Prowadzimy zajęcia w 5 grupach wiekowych: Dzieci I (8-10 lat), Dzieci II (10-13 lat), Młodzież I (13-15 lat), Młodzież II i Dorośli (15 lat +), Grupa Młodzież i Dorośli Zaawansowana/ Kurs Przygotowujący do szkół i uczelni artystycznych (15 lat +)
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2022/07/step33.png

Nasze pracownie

Studio Artystyczne START powstało w Dębicy w 2023 roku jako filia istniejącej już od ponad 5 lat pracowni w Rzeszowie- gdzie prowadzone są Kursy Rysunki i Malarstwa oraz zajęcia ze Sztuki Cyfrowej. Wszystkie nasze zajęcia skierowane są w równym stopniu do osób zaczynających przygodę ze sztuką jak i tych którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności artystyczne. Naszą kadrę tworzą profesjonalni artyści a zarazem pedagodzy, gwarantuje to doskonałe przygotowanie zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Główną ideą warsztatów jest kształtowanie wrażliwości artystycznej i doskonalenie umiejętności przekazywania swoich przeżyć, odczuć i nastrojów poprzez sztuki wizualne.
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2022/07/pracownie.png

ostatnie opinie naszych kursantów

dowiedz się więcej

O NAS

NASZE ZAJĘCIA
Kursanci mają okazję poznać różne techniki rysunku i malarstwa oraz samemu przekonać się jakie możliwości daje ołówek, węgiel, pastel, tusz a także akwarela, farby olejne, czy akrylowe.
NASZA KADRA
Naszą kadrę stanowią profesjonalni artyści i pedagodzy- absolwenci studiów artystycznych z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym i praktycznym do prowadzenia zajęć z kursantami.
NASZE PRACOWNIE
Oprócz pracowni w Dębicy Studio START od kilku lat prowadzi zajęcia w Rzeszowie, gdzie nasze Kursy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Pracownie są dostosowane do zajęć z Rysunku i Malarstwa .
OTWARTA PRACOWNIA
Wszyscy kursanci mogą nieodpłatnie kontynuować prace rozpoczęte w trakcie zajęć, lub realizować własne pomysły pod okiem osoby prowadzącej. Zajęcia odbywają się w wybrane CZWARTKI w godzinach 18:30- 20:30
CYKLICZNE WARSZTATY
Oprócz stałych Kursów rysunku i malarstwa prowadzimy również cykliczne warsztaty wakacyjne i w ferie zimowe. Jest to doskonała forma kreatywnie spędzonego czasu wolnego od nauki w szole.
KUP VOUCHER
Podaruj bliskim trochę sztuki. VOUCHER na kurs rysunku lub malarstwa to idealny prezent się na święta, urodziny i inne okazje. Istnieje możliwość zakupienia bonu podarunkowego na 3 lub 6 godzin kursu.

Dostępne ostatnie wolne miejsca !

Sprawdź HARMONOGRAM zajęć i zapisz się na wybrane zajęcia plastyczne

PRZYKŁADOWE PRACE NASZYCH KURSANTÓW

Grupa wiekowa

DZIECI

Grupa wiekowa

MŁODZIEŻ

Grupa wiekowa

DOROŚLI