FERIE ZIMOWE 2024

Dostępne ostatnie wolne miejsca !

Kursy artystyczne w FERIE ZIMOWE Dębica 2024 to czas kiedy młodzi miłośnicy sztuki mają okazję zapoznać się z różnymi technikami artystycznymi w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych w szkole. Dzięki szerokiej gamie zróżnicowanych ćwiczeń kursant będzie miał okazję poznać i spróbować swoich sił w takich dziedzinach sztuki jak: rysunek i malarstwo sztalugowe, kolaż, rzeźba itd. Szczegółowy plan zajęć oraz ćwiczenia dostępne są w poszczególnych grupach wiekowych.
Jak co roku zajęcia organizowane są w pięciu grupach wiekowych: Dzieci I (8-10 lat), Dzieci II (10-13 lat), Młodzież I (13-16 lat), Młodzież II i Dorośli (17- 99 lat)

Kursy i Warsztaty PLASTYCZNE

Zajęcia i kursy plastyczne w FERIE ZIMOWE 2024 przeznaczone są dla dzieci i młodzieży.

W DUECIE TANIEJ ! - przyprowadź drugą osobę i zyskaj 10 % rabatu.

Wybierz grupę wiekową:

DLA KOGO ?
Nasze Kursy artystyczne w Ferie zimowe przeznaczony jest dla Dzieci i Młodzieży którzy lubią tworzyć i obcowanie ze sztuką sprawia im przyjemność. Jeżeli Twoje dziecko lubi rysować i malować godzinami ilustrując interesujący je świat- to ten kurs jest właśnie dla Was. Szeroka i zróżnicowana oferta zajęć artystycznych pozwolą kursantom spróbować różnych technik nie tylko rysunku i malarstwa ale także grafiki, ilustracji kolażu itd. Szczegółowy harmonogram oraz tematyka zajęć zależy od grupy wiekowej kursanta.
CO Z MATERIAŁAMI ?
Wszystkie materiały potrzebne do zajęć są już wliczone w cenę kursu i będą dostępne dla kursantów w pracowni. Nie trzeba zatem przynosić ze sobą żadnych dodatkowych przyrządów rysunkowo malarskich wymagana jest jedynie obecność na zajęciach.
KRÓTKO O ZAJĘCIACH
Podczas FERII ZIMOWYCH 2024 stawiamy na szeroki rozwój umiejętności artystycznych oraz wzbogacenie kreatywności w działaniu plastycznym. Kursanci będą mieć do wyboru 10-12 dni zajęć o różnej tematyce i stylu ale wszystkie związane ze Sztukami Pięknymi,. Do wyboru będą miedzy innymi zajęcia z rysunku i malarstwa, rzeźby, płaskorzeźby, kolażu, grafiki itd. Zajęcia trwają od 1,5 do 2 godzin dziennie w zależności od grupy wiekowej. Kursant będzie miał do wyboru poszczególne dni tygodnia w których zajęciach będzie chciał uczestniczyć- lub oczywiście wybrać wszystkie.