http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/11/DĘBICA.png

KURS DLA DZIECI

GRUPA DZIECI I- 8-1O lat

GRUPA DZIECI II- 10-12 lat

Fascynacja rysunkiem jest naturalnym procesem rozwoju dziecka. Dzięki odpowiednio prowadzonym ćwiczeniom podczas kursu rysunku i malarstwa dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił i rozwijać swoje zamiłowanie do twórczości na wielu płaszczyznach artystycznych.
Indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć w łatwy sposób pozwoli  zrozumieć wybrane zagadnienia związane z dziedzinami sztuki. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych artystów pedagogów pozwalają naszym kursantom na szybkie przyswajanie wiedzy i nabywanie nowych umiejętności artystycznych.
To właśnie w tym wieku dzieci podejmują już pierwsze postanowienia dotyczące ich przyszłości. Dzięki uczestnictwu w kursie rysunku i malarstwa w grupie DZIECI, być może w myślach niektórych z nich zakwitnie pierwsza myśl, że zostaną profesjonalnymi artystami.

W trakcie trwania kursu uczestnicy zajęć będą mieli okazję realizację na stępujących zagadnień artystycznych:

  • Podstawy rysunku
  • Perspektywa i proporcje
  • Światłocień i cieniowanie
  • Ilustracja
  • Rodzaje i techniki malarskie
  • Kolor i jego znaczenie w obrazie
  • Plama w obrazie
  • Malarstwo sztalugowe
DLA KOGO ?
Nasz kurs rysunku przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które lubią tworzyć i obcowanie ze sztuką sprawia im przyjemność. Jeżeli Twoje dziecko lubi rysować i malować godzinami ilustrując interesujący je świat- to ten kurs jest właśnie dla Was.
OTWARTA PRACOWNIA
Jest to czas w którym nasi najmłodsi kursanci mogą nieodpłatnie kontynuować swoje prace rozpoczęte w trakcie zajęć lub realizować swoje pomysły artystyczne. Zajęcia odbywają się w wybrane CZWARTKI w godzinach 18:30- 20:30. Przed przybyciem należy jedynie poinformować osoby prowadzące o zamiarze uczestniczenia w otwartej pracowni w wybranym terminie.

KRÓTKO O ZAJĘCIACH
Kurs rysunku i malarstwa w grupie wiekowej DZIECI trwa od września do czerwca i podzielony jest na dwie grupy wiekowe: DZIECI I ( 8-10 lat ) oraz DZIECI II (10- 12 lat). Poprzez szeroko opracowany program zajęć młodzi kursanci mają możliwość rozwoju swoich zainteresowań i zdolności manualnych.

Sprawdź cennik