http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/11/DĘBICA.png

KURS DLA MŁODZIEŻY

GRUPA MŁODZIEŻ I- 12-15 lat

GRUPA MŁODZIEŻ II- 15-18 lat

Kurs rysunku dla Młodzieży trwa w okresie od września do czerwca i skierowany jest do miłośników wszelakich dziedzin artystycznych, a w szczególności pasjonatów rysunku i malarstwa sztalugowego w wieku (12- 18 lat). Zajęcia podzielone są na dwie grudy wiekowe GRUPA MŁODZIEŻ I- 12-15 lat i MŁODZIEŻ II- 15-18 lat.
Jeżeli posiadasz pasję tworzenia, lubisz rysować, malować lub uprawiasz inne kierunki sztuki  – to ten kurs przeznaczony jest właśnie dla Ciebie.

Rysunek jest podstawą wszystkich dziedzin sztuki i to właśnie na rysunek warto postawić na początku swojej drogi twórczej. Mając opanowane podstawy rysunku jak kompozycja, światłocień, perspektywa można poszerzać swoje umiejętności o inne formy wyrazu w sztuce.

W całym cyklu zajęć, nauczysz się:

  • podstaw rysunku i malarstwa,
  • dowiesz się jakie istnieją techniki rysunkowe i jak je stosować
  • jak rysować z zachowaniem zasad proporcji, perspektywy i kompozycji
  • cyklicznie organizowane zajęcia z modelem
  • podstawy anatomii człowieka i jego budowa
  • dowiesz się jakie istnieją techniki malarskie i jak je stosować w obrazie
  • dobierania odpowiednich narzędzi i środków wyrazu do danego zagadnienia
DLA KOGO ?
Nasz kurs rysunku przeznaczony jest dla wszystkich, którzy lubią tworzyć i obcowanie ze sztuką sprawia im przyjemność, a w szczególności dla osób starających się o przyjęcie do szkół plastycznych. Poziom nauczania dostosowujmy indywidualnie w zależności od umiejętności kursanta.
OTWARTA PRACOWNIA
Każdy uczestnik zajęć oprócz wyznaczonych godzin wynikających z harmonogramu ma możliwość dodatkowego korzystania z “otwartej pracowni”. Zajęcia odbywają się w wybrane CZWARTKI w godzinach 18:30- 20:30 i są całkowicie darmowe. Przed przybyciem należy jedynie poinformować osoby prowadzące o zamiarze uczestniczenia w otwartej pracowni w wybranym terminie.

KRÓTKO O ZAJĘCIACH
Nasz kurs rysunku i malarstwa to gwarancja twórczo spędzonego czasu w miłym towarzystwie, pod okiem profesjonalnej, młodej kadry dydaktycznej w przystosowanych do tego pracowniach artystycznych. Szeroki zakres opracowanego materiału pozwoli pogłębić twoje umiejętności artystyczne.

Sprawdź cennik