Kursy i warsztaty wakacyjne

Zajęcia i kursy wakacyjne 2024 przeznaczone są dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych.

W DUECIE TANIEJ ! - przyprowadź drugą osobę i zyskajcie po -5% rabatu

DLA KOGO ?
Nasze Kursy artystyczne podczas WAKACJI przeznaczony jest dla Dzieci i Młodzieży którzy lubią tworzyć i obcowanie ze sztuką sprawia im przyjemność. Jeżeli Twoje dziecko lubi rysować i malować godzinami ilustrując interesujący je świat- to ten kurs jest właśnie dla Was. Szeroka i zróżnicowana oferta zajęć artystycznych pozwolą kursantom spróbować różnych technik nie tylko rysunku i malarstwa ale także grafiki, ilustracji kolażu itd.
CO Z MATERIAŁAMI ?
Wszystkie materiały potrzebne do zajęć są już wliczone w cenę kursu i będą dostępne dla kursantów w pracowni. Nie trzeba zatem przynosić ze sobą żadnych dodatkowych przyrządów rysunkowo malarskich wymagana jest jedynie obecność na zajęciach.
Po zakończeniu tygodnia zajęć plastycznych kursant może otrzymać:
- wykonany przez siebie obraz
- wykonaną przez siebie rzeźbę
- wykonane szkice i ilustracje
KRÓTKO O ZAJĘCIACH
Podczas WAKACJI ZE SZTUKĄ 2024 stawiamy na szeroki rozwój umiejętności artystycznych oraz wzbogacenie kreatywności w działaniu plastycznym. Kursanci będą mieć do wyboru podzielone tematycznie tygodnie wakacji związane ze Sztukami Pięknymi,. W każdym tygodniu odbywały się będą miedzy innymi zajęcia z rysunku i malarstwa, rzeźby czy grafiki, które w swoim programie przewidują różne ćwiczenia pozwalające poznać wybrane techniki. Zajęcia trwają 3 godziny dziennie. Kursant będzie miał do wyboru poszczególne tygodnie wakacji w których będzie chciał uczestniczyć- lub oczywiście wybrać wszystkie z gwarancją, że tematy ćwiczeń nie będą się powtarzać.

Poznaj różne techniki artystyczne

Szczegółowy harmonogram zajęć zależy od Tygodnia uczestniczenia w Warsztatach. Wszystkie ćwiczenia opierają się jednak na 4 głównych dziedzinach sztuki.
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/08/48D78220-967A-40A9-A868-65C66F9EC509-1280x960-1-320x320.jpg
Technika

ĆWICZENIA RYSUNKOWE

http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2019/04/team_hero-320x320.jpg
Technika

ĆWICZENIA MALARSKIE

http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2024/04/glowa-320x320.jpg
Technika

ĆWICZENIA RZEŹBIARSKIE

http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2024/04/grafika-wakacje-320x320.jpg
Technika

ĆWICZENIA GRAFICZNE

Zajęcia wakacyjne WAKACJE ZE SZTUKĄ 2024 w Dębicy to czas kiedy młodzi miłośnicy sztuki mają okazję zapoznać się z różnymi technikami artystycznymi w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych w szkole. Dzięki szerokiej gamie zróżnicowanych ćwiczeń kursant będzie miał okazję poznać i spróbować swoich sił w takich dziedzinach sztuki jak: rysunek i malarstwo, rzeźba czy grafika.
Po 5 dniowym kursie plastycznym WAKACJE ZE SZTUKĄ kursant wynosi z pracowni NAMALOWANY OBRAZ, WYKONANĄ RZEŹBĘ ORAZ RYSUNKI i SZKICE

Wybierając odpowiedni 5 dniowy tydzień zajęć kursant będzie miał możliwość doświadczenia różnorodnych technik wyrazu artystycznego w sztuce. Całość zajęć wakacyjnych podzielona jest na kilka tygodni zajęć. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku i trwają 3 godziny 10:00- 13:00. Wszystkie materiały do zajęć kursant dostaje na miejscu w pracowni.
Przy wyborze więcej niż 1 tygodnia zajęć dostaniesz rabat -5% na drugi tydzień.
Przyprowadzając drugą osobę ( kolegę lub koleżankę lub kogoś z rodziny ) otrzymacie po – 5 % na każdego uczestnika zajęć wakacyjnych.

 

http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/12/ferie_glowna.jpg

Zajęcia Wakacyjne odbywają się terminach

Wybierz odpowiedni tydzień zajęć i wskaż go podczas zapisu w formularzu zgłoszeniowym.
http://www.studio-start.pl/wp-content/uploads/2023/07/339278247_136937769335926_8696954571538274987_n.jpg

Grupa 8-16 (Dzieci i Młodzież )

Warsztaty plastyczne w tej grupie wiekowej skierowane są głównie dla DZIECI I MŁODZIEŻY. Zajęcia trwają 3 godziny od poniedziałku do piątku 10:00- 13:00. Kursy Wakacyjne przeznaczone jest dla wszystkich młodych artystów, którzy lubią tworzyć i obcowanie ze sztuką sprawia im przyjemność. Podczas KURSU WAKACYJNEGO Dziecko będzie miało możliwość poznać środki wyrazu jak Rysunek, Malarstwo, Rzeźba, Grafika projektowa i warsztatowa. Zajęcia są świetnym sposobem na sprawdzenie, czy fascynacja sztuką u Twojego Dziecka pogłębi się wraz z poznawaniem nowych technik artystycznych, o których może jeszcze nigdy nie słyszał a doskonale się w nich odnajdzie.
Jeżeli Twoje dziecko lubi rysować i malować godzinami ilustrując interesujący je świat- to ten kurs jest właśnie dla Was.

CENNIK ZAJĘĆ WAKACYJNYCH

PLN
012345678900123456789001234567890 zł/ tydzień
GRUPA WIEKOWA 8- 16 lat
Warsztaty przeznaczone są dla kursantów od 8 roku życia.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku 10:00- 13:00

WAKACYJNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE 2024 Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jak się można zapisać na zajęcia ?

Zapisy na wszystkie kursy odbywają się przez Formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce ZAPISZ SIĘ na górze strony lub telefonicznie pod podane nr. telefonów. w zakładce KONTAKT

Ile czasu trwają zajęcia Wakacyjne ?

Czas trwania zajęć wakacyjnych dla grupy Dzieci i Młodzież wynosi 3 godziny od poniedziałku do piątku 10:00- 13:00, 

Czy można się zapisać na więcej niż 1 tydzień zajęć ?

Tak, w tym roku warsztaty wakacyjne podzielone są na 4 tygodnie zajęć.  Organizujemy kursy z Rysunku, malarstwa, grafiki i rzeźby w każdym tygodniu bez powtarzania się tematów. Przy zapisaniu się się na więcej niż 1 tydzień zajęć to zyskasz -5% ceny drugiego kursu.

Jakie są grupy wiekowe ?

Podczas Zajęć Wakacyjnych 2024 przewidziane są ramy wiekowe kursantów 8- 16 lat. Jeżeli jednak Twoje dziecko ma rok więcej lub mniej skontaktuj się z nami telefonicznie aby omówić uczestnictwo w warsztatach.

Gdzie odbywają się warsztaty z rysunku?

Wszystkie nasze zajęcia odbywają się w pracowni w Dębicy ul. Strażacka 24. Na budynku znajduje się duży baner z naszym Logo na pewno go zauważysz 🙂

Nigdy nie byłem/ byłam na żadnych warsztatach, jestem początkującym- czy sobie poradzę?

Oczywiście że TAK ! 🙂 Nasze zajęcia przeznaczone są w równym stopniu dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Doświadczenie podpowiada nam, że początkujący bardzo szybko stają się zaawansowani w Rysunku czy Malarstwie. Wystarczy pasja i dużo zapału do pracy !

Jak liczne są grupy ?

Prowadzimy zajęcia w niewielkich grupach około 12 osób. Dzięki temu jesteśmy w stanie każdemu kursantowi poświęcić odpowiednią ilość czasu.

A co z materiałami do zajęć ?

Wszystkie materiały potrzebne do zajęć zapewniamy na miejscu. i są wliczone w cenę Kursu 🙂

Nie mogę przyjść na cały tydzień, czy mogę zapłacić mniej za np. 3 dni zajęć ?

Niestety nie. Decydując się na udział w kursie wakacyjnym należy wykupić cały tydzień zajęć czyli 5 dni. Jeżeli kursanta nie będzie w poszczególne dni, to nie przysługuje mu zwrot pieniędzy.