KURS RYSUNKU DLA DOROSŁYCH

GRUPA DOROŚLI wiek: 18+

Kurs rysunku dla dorosłych trwa w okresie od września do czerwca i skierowany jest do miłośników wszelakich dziedzin artystycznych, a w szczególności pasjonatów rysunku i malarstwa sztalugowego. Jeżeli posiadasz pasję tworzenia, lubisz rysować, malować lub uprawiasz inne kierunki sztuki  – to ten kurs przeznaczony jest właśnie dla Ciebie.

Rysunek jest podstawą wszystkich dziedzin sztuki i to właśnie na rysunek warto postawić na początku swojej drogi twórczej. Mając opanowane podstawy rysunku jak kompozycja, światłocień, perspektywa można poszerzać swoje umiejętności o inne formy wyrazu w sztuce.

W całym cyklu zajęć, nauczysz się:

  • podstaw rysunku i malarstwa,
  • dowiesz się jakie istnieją techniki rysunkowe i jak je stosować
  • jak rysować z zachowaniem zasad proporcji, perspektywy i kompozycji
  • cyklicznie organizowane zajęcia z modelem
  • podstawy anatomii człowieka i jego budowa
  • dowiesz się jakie istnieją techniki malarskie i jak je stosować w obrazie
  • dobierania odpowiednich narzędzi i środków wyrazu do danego zagadnienia
DLA KOGO ?
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy lubią tworzyć i obcowanie ze sztuką sprawia im przyjemność- niezależnie od wieku i wykonywanego zawodu. Nigdy nie jest za późno aby odkryć w sobie artystę i nabyć nowe umiejętności.
OTWARTA PRACOWNIA
Jest to czas w którym nasi kursanci mogą nieodpłatnie korzystać z pracowni pod okiem opiekuna zajęć i kontynuować swoje prace lub realizować nowe pomysły Zajęcia w ramach “otwartej pracowni” odbywają się w każdy PONIEDZIAŁEK w godz. 17:45- 20:45. Przed przybyciem należy jedynie poinformować osoby prowadzące o zamiarze uczestniczenia w otwartej pracowni w wybranym terminie.
KRÓTKO O ZAJĘCIACH
Kurs rysunku odbywa się cyklicznie raz w tygodniu- 3 godz. zegarowe. W trakcie zajęć, kursanci mają do dyspozycji wszystkie materiały potrzebne do pracy twórczej. Prowadzimy zajęcia w małych grupach kilku osobowych, dzięki czemu każdy nasz kursant ma zapewniony maksymalny komfort pracy.

Sprawdź cennik

Zapisz się na wybrany kursFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zapisz się korzystając z formularza lub zadzwoń.

690 142 334
690 145 805